Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu


Co do „Przebudźcie się” i „Strażnicy” …… są tam ładne obrazki 😉 , też mi się podobały swego czasu….. Ps ,,, to miłych snów ,,, bo Inne Ego ,,, to doświadcza ,,, i warto sobie z tej Inności EGO ,, (dekoracje prawie zawsze są realowe),,, zdać sprawę ,,, i nie bać się tego ,, 😀 ❤

@Dorota ,,, 😀 ,,,, ten Rdzeń jest ( zresztą próbuję to przekazać ) ,,, poza Realem ,,, poza Astralem i poza Mentalem ,,,, więc skoro Świetlista Istoto ,,,, odwiedziłaś TEN REJON ,,, zwiedź go ,,, i Spadaj Stąd !!!! @xylotet 😀 ….. matrix chyba jest takim smokiem z otwartą paszczą, w którą wrzuca się zwinięte rolki banknotów 😉 …… kiedyś takie smoki zdaje się pożerały dziewice albo owieczki nadziewane siarką….. 😉 😀 ‘Poletku Pana Boga' wszystko można sprzedać jeśli tylko znajdą się nabywcy 😉 …… ‘starsi bracia w wierze' stosują się do tego prawa i tyle 😀

Łeb do interesów 😀 ,,, pachnie ,,, „starszymi braćmi w wierze” ,,,, bo do takich interesów nikt od nich lepszego łba nie ma 😀 ,,, co bym nie był gołosłowny , oto link. Ps. jem makaron z serem ,,,, ma być włoski ,,, tak makaron jak i ser ,,,, ale pewnie i jedno jak i drugie jest z Chin ,,, @ Dorota ,,, 😀 ,,, jasne że ten mój wieżowiec to tylko taka Mentalna Konstrukcja ,,, jedna z najprostszych ,,, tylko po to aby nie komplikować ,, całej tej geometrii 😉 ,,, nawet ,,, tzw.