Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu


Znalazłem w twojej torebce list z biura matrymonialnego, ze będą mieli propozycję na twoją ofertę?

W tym wszystkim zatracamy to co w życiu jest najważniejsze i nie mówię tu materialiźmie, frywolności i rozpuście, a MIŁOŚCI. "I liczy się też to, co sama sobie myślisz, twój własny rachunek sumienia, a nie tylko ocena innych. Czyżby materiał na poradnik ” Jak nie wyjść za mąż?” 🙂

Czy istnieje w ogóle ten mój Oblubieniec, prócz tego Boskiego ? Grzecznie wytłumaczyłam mu, że szukam partnera na resztę życia, sama nie mam tzw. Bardzo posmutniałam, że taki fajny wieczór przypłaciłam taką poważną stratą.

Jak już znalazłam się w swoim pokoju i wyciągałam tel. Chyba mu też nie było zbyt wygodnie, bo potem próbował otoczyć mnie całym ramieniem. Ja lubię takie jazzowo- folkowo-rozrywkowe poetyckie imprezy przeplatane śmiesznymi monologami.

Wczoraj J. czekał na mnie w umówionym miejscu (niedaleko mojego domu) i pojechaliśmy na ten koncert. (to wcale nie jest łatwe wśród tylu rozmaitych kontaktów służbowych i prywatnych). Pilnuję się też, żeby nie pomylić imion, gdy zwracam się do któregoś bezpośrednio.

Jeden postawi obiad, drugi podwiezie gdzieś samochodem, trzeci przekopie ogródek, czwarty umili wieczór słuchając jej wynurzeń. Potrafią się dobrze maskować, to nawet jedna z ich cech. Szansa, że trafimy na świra jest właściwie taka sama jak w realu.

Niech sobie będą tak jak i biura matrymonialne. - Kiedyś umówili ją z łysym i zezującym, a drugi raz z Amerykaninem, który mówił w trzech językach, ale w żadnym nie mając nic ciekawego do powiedzenia.